Aktualności

Uroczyste wprowadzenie Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim

Data publikacji 27.06.2018

Dzisiaj w Sali Konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim odbyła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Opolu Lubelskim. Został nim mł. insp. Janusz Kaniowski, dotychczasowy Komendant Powiatowy Policji w Janowie Lubelskim. Rozkaz o powołaniu na to stanowisko wręczył nowemu przełożonemu opolskich policjantów Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Mariusz Siegieda.

Ceremonia wprowadzenia komendanta odbyła się dziś o godz. 12:30, podczas uroczystej zbiórki w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Opolu Lubelskim. Uczestniczyli w niej: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Mariusz Siegieda, Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie mł. insp. Katarzyna Węgrzyn, przedstawiciele władz samorządowych i służb współpracujących z Policją, policjanci i pracownicy cywilni.

Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie insp. Mariusz Siegieda pogratulował mł. insp. Januszowi Kaniowskiemu i życzył spełnienia wszystkich planów zawodowych, sukcesów w kierowaniu opolską komendą, a także satysfakcji z wykonywanej pracy. Serdeczne życzenia na ręce komendanta płynęły również od przedstawicieli samorządów, służb mundurowych, funkcjonariuszy i pracowników Policji. Mł. insp. Janusz Kaniowski zadeklarował, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać stojącym przed nim nowym zadaniom na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu opolskiego. Podkreślił również, że liczy na bardzo dobrą współpracę z lokalnymi samorządami i instytucjami współdziałającymi z Policją.

S.P.